O nas

AA Print to drukarnie w Katowicach i Mikołowie. Świadczymy usługi drukarskie i introligatorskie na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i nowoczesny park maszynowy.

Drukarnia AA Print na rynku od 1990

Na rynku
od 1990

Drukarnia offsetowa AA Print działa nieprzerwanie od 1990 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Mikołowie nieopodal Katowic. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy wysoką jakość świadczonych usług z zakresu poligrafii oraz szybką realizację powierzonych nam zleceń. Doskonała struktura organizacyjna drukarni, nowoczesny park maszynowy, a przede wszystkim wykwalifikowany i świetnie zgrany zespół specjalistów, pozwalają oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość druku

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w branży drukarskiej oraz setkom zrealizowanych zleceń możemy pochwalić się ogromnym zaufaniem naszych klientów. Korzystając z usług naszej drukarni offsetowej, możecie Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w sprawach projektowych, a także w kwestii sposobów wykonania i możliwych oszczędności finansowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju druków, folderów, książek i katalogów. Zajmujemy się także drukiem kalendarzy, plakatów, ulotek oraz papierów i teczek firmowych. Zapraszamy do współpracy firmy oraz Klientów indywidualnych z Mikołowa, Katowic oraz całego Śląska.

AA Print - wysoka jakość druku

Obszary działalności

Druk offsetowy

Druk
offsetowy

Druk offsetowy, to profesjonalna i tania metoda uzyskanie dużej ilości odbitek w bardzo dobrej jakości i w krótkim czasie.

Projektowanie

Projekty

Proste projekty realizujemy na miejscu a bardziej skomplikowane zlecamy zaprzyjaźnionym studiom graficznym z którymi współpracujemy.

Druk cyfrowy

Druk
cyfrowy

Szybki, dobrej jakości, niskonakładowy druk do formatu SRA3, możliwość druku na papierze, folii samoprzylepnej białej
i przeźroczystej.

Introligatornia

Introligatornia

Doskonale wyposażony
i unowocześniony dział introligatorni pozwala
na wykonywanie kompleksowej obróbki arkuszy po druku.

Szybka wycena

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszej drukarni zachęcamy do szybkiej wyceny.
Wystarczy wypełnić formularz i zaznaczyć preferowane opcje druku i przesłać je do nas.
Następnie my skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia kosztorysu.

Przejdź do formularza ➔