Zakres usług profesjonalnej drukarni cyfrowej

Kategoria: Blog

Drukarnie cyfrowe

Profesjonalne drukarnie wyróżniają się nie tylko kadrą wykwalifikowanych specjalistów, nowoczesnym sprzętem, szybkim czasem realizacji zleceń i wysoką jakością wydruków, ale również urozmaiconą ofertą usług. Dlaczego jest to ważne? Wielu zleceniodawców to firmy, które realizują rozbudowane kampanie marketingowe czy informacyjne, podczas których wykorzystywane są różnorodne materiały drukowane. Co więcej, potrzeby firm na różnym etapie rozwoju zmieniają się, co wiąże się z koniecznością przygotowywania wciąż nowych rodzajów wydruków. Każdorazowe poszukiwanie nowej drukarni do realizacji różnych zleceń byłoby problematyczne. Lepiej wybrać jedną – profesjonalną, sprawdzoną, zaufaną, a jednocześnie zapewniającą szeroki zakres usług.

Druk offsetowy, druk cyfrowy

Przykładem takiej drukarni, która oferuje swoim klientom urozmaicony i bardzo szeroki zakres usług, jest działająca na Śląsku firma AAPrint. Jednym z podstawowych elementów działalności tej drukarni jest druk offsetowy. Wydruki offsetowe wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnej maszyny Heidelberg Speedmaster SM 74 czterokolorowej, do formatu papieru 520 x 740. Ten typ wydruku sprawdza się w przypadku realizacji zleceń o średnim i dużym nakładzie. Przy dużych nakładach jest to zdecydowanie ekonomiczniejsza metoda. Wydruki można tworzyć na wielu rodzajach papierów. Druk offsetowy zapewnia bardzo wysoką jakość wydruków i doskonałe odwzorowanie kolorów. Przy jego pomocy drukowane są m.in. ulotki, plakaty, foldery, listowniki, teczki, wizytówki, etykiety, broszury, kalendarze itd.
AAPrint to również drukarnia cyfrowa w Katowicach. Za sprawą nowoczesnej drukarki cyfrowej możliwe jest wykonywanie wydruków prostych prac niskonakładowych.
Warto przy tym dodać, że główną metodą druków jest CMYK, czyli metoda polegająca na zastosowaniu czterech podstawowych kolorów.
Za sprawą urozmaiconej oferty klienci AAPrint mogą liczyć na kompleksową obsługę przy realizacji różnego rodzaju zleceń. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, a przede wszystkim zaangażowaniu pracowników mają zapewnioną wysoką jakość, a także terminowość.