Kalendarz. Idealna wizytówka Twojej firmy

Kategoria: Blog

kalendarz firmowy

Jeśli prowadzisz swoją firmę i zastanawiasz się nad ciekawym gadżetem reklamowym, pomyśl o własnych kalendarzach. Druk kalendarzy nie jest kosztowną sprawą, a są one idealną wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Ważne by były dopracowane co do szczegółu, przyciągały wzrok i wyglądały profesjonalnie. Tylko wtedy posiadają ogromną moc. Dlaczego?

Praktyczny gadżet

Kalendarze wszelkiego rodzaju są bardzo praktyczne, a przez to klienci lubią je sobie zachować. Nawet, jeśli Twój klient nie będzie trzymał go w biurze, prawdopodobnie trafi do niego do domu. A częste spoglądanie na Twój logotyp sprawia, że podświadomie myśli o Twojej marce i staje się wobec niej lojalny. Kalendarz sprezentowany klientowi będą oglądać tez jego znajomi. Jeśli więc będzie przyciągał oko i wyglądał profesjonalnie, być może zapytają o Twoją firmę, a nawet zostaną nowymi klientami. To potężne narzędzie reklamowe, z którego działania nie wszyscy zdają sobie sprawę. Różnego rodzaju breloczki i silikonowe opaski trafiają natychmiast do kosza, podczas gdy kalendarz doskonale pełni swoją funkcję.

Różne formy

Wybór kalendarza na gadżet reklamowy to też świetny wybór ze względu na wielorakość jego form. Bardzo popularne są kalendarze trójdzielne, które świetnie sprawdzają się w biurach. Bywają wręcz poszukiwane zawsze, gdy nadchodzi nowy rok. Warto również zainwestować w dobrej jakości kalendarze książkowe dla najlepszych klientów lub swoich handlowców. Tego typu kalendarze wyglądają bardzo prestiżowo i elegancko, są świetnym gadżetem dla businessmana. W zanadrzu warto też zawsze mieć tańsze wersje, np. do postawienia ba biurku. Nawet w naszym własnym biurze będzie wyglądało to lepiej, gdy pracownicy będą wyposażeni w kalendarze firmowe, a nie np. konkurencji. Druk kalendarzy możesz więc łatwo dopasować do swojego budżetu i potrzeb.