Jak zaprezentować ofertę – teczki ofertowe

Przygotowując ofertę dla klienta, trzeba mieć na uwadze nie tylko to, co w niej zawieramy, ale również sposób w jaki ją prezentujemy. Istnieje wiele metod poprawienia estetyki oferty, jednakże najczęściej korzysta się z podstawowych narzędzi, które sprawią, że klient chętniej zwróci uwagę na naszą firmę. W świecie biznesu bardzo ważna jest okładka, czyli teczka ofertowa. Teczki są najczęściej papierowe i usztywnione, jeśli jest to konieczne można zdecydować się na wyposażone w gumkę, chroniącą przed otwarciem. Standardem w przypadku teczek jest nacięcie, idealne na włożenie wizytówki. Spersonalizowane teczki są zadrukowane logo naszej firmy.

Kategoria: Blog

teczka ofertowa

Zalety teczki ofertowej

Zastosowanie teczek z logo firmy jest nie tylko świetną reklamą, ale działa również na poprawienie i umocnienie wizerunku na rynku. Przekazywanie dokumentów w spersonalizowanych teczkach, sprawia, że osoby, z którymi współpracujemy lub chcemy podjąć współpracę, widzą nasz pełen profesjonalizm. Ponadto eleganckie przygotowanie dokumentów, rachunków, ofert, sprawozdań w dopracowanych i eleganckich teczkach sprawia, że klient zobaczy nasze pełne zaangażowanie w sprawę i dbałość o szczegóły. Poza tym, takie teczki mają wymiar praktyczny – pozwalają na odpowiednią segregację ważnych dokumentów. Jeśli na spotkaniu znajduje się kilka osób, a każda z nich ma otrzymać odpowiedni komplet dokumentów, dla każdego może zostać przygotowana specjalna teczka. Teczki ofertowe możemy wykonać samodzielnie lub zamówić w firmie, która zajmuje się projektowaniem tego typu gadżetów. Następnym krokiem jest znalezienie drukarni, w której nasz projekt zostanie zrealizowany.

Rodzaje teczek

Oprócz oprawy wizualnej, bardzo istotny jest również wygląd teczki od strony technicznej. Możemy rozróżnić kilka rodzajów teczek: bez grzbietu, z grzbietem i z gumką. Teczki bez grzbietu sprawdź się w przypadku niewielkiej liczby dokumentów. Wersja z grzbietem będzie doskonała, jeżeli musimy umieścić w niej plik papierów. Teczki z gumką lub innym zabezpieczeniem, zapewnią odpowiednią ochronę dla naszych dokumentów.


2 komentarzy

  1. I have been surfing online greater than three hours these days,but I by no means discovered any interesting article like yours.It’s pretty worth sufficient for me. In my view, if allsite owners and bloggers made just rightcontent material as you did, the net can be a lot more useful than ever before.

    https://hemphealthinc.com

  2. And that last item is essential, because noo matter how good a party is, nothing makes a partygreat like thhe perfect, personal party decorations you choose.Flowers come in a variety of colors, and if youadd stems and vines, you can find a wonderful custom tattoo design. The mention of Bro-step andAmerican expansion oof the geenre is undeniablewithin the previous context.

    http://www.yaha.com